Ebook – „Kompresja medyczna jako jeden z elementów przygotowania do zabiegu”

0,00 

Darmowy e-book „Kompresja medyczna jako jeden z elementów przygotowania do zabiegu – liposukcja nóg w obrzęku tłuszczowym” już dostępny!

„E-book napisany został na podstawie mojego doświadczenia z pacjentkami z Polski a także kontakcie z terapeutami z innych krajów. Jestem pewna, że po przeczytaniu tych kilku stron zrozumiesz, że kompresja medyczna jest ważnym elementem przed zabiegiem, który usprawnia proces rekonwalescencji, jak również wpływa na finalny rezultat liposukcji.” (fragment)

Dlaczego kompresja jest tak ważna w przypadku liposukcji nóg? Czy rzeczywiście wpływa na lepszy efekt i przebieg zabiegu? Jak dobrać właściwy produkt? Kiedy lepiej wybrać rajstopy okrągłodziane a kiedy bardziej sprawdzą się płaskodziane? Jaka kompresja w przypadku poszczególnych stadiów choroby? Na te pytania i nie tylko znajdziesz odpowiedź w moim najnowszym e-booku. Gorąco polecam jako lekturę przygotowawczą do zabiegu liposukcji nóg przy lipoedemie.

Kategoria: Tagi: , ,

Darmowy e-book „Kompresja medyczna jako jeden z elementów przygotowania do zabiegu – liposukcja nóg w obrzęku tłuszczowym” już dostępny!

„E-book napisany został na podstawie mojego doświadczenia z pacjentkami z Polski a także kontakcie z terapeutami z innych krajów. Jestem pewna, że po przeczytaniu tych kilku stron zrozumiesz, że kompresja medyczna jest ważnym elementem przed zabiegiem, który usprawnia proces rekonwalescencji, jak również wpływa na finalny rezultat liposukcji.” (fragment)

Dlaczego kompresja jest tak ważna w przypadku liposukcji nóg? Czy rzeczywiście wpływa na lepszy efekt i przebieg zabiegu? Jak dobrać właściwy produkt? Kiedy wybrać rajstopy okrągłodziane a kiedy sprawdzą się płaskodziane? Jaka kompresja w przypadku poszczególnych stadiów choroby? Na te pytania i nie tylko znajdziesz odpowiedź w moim najnowszym e-booku. Gorąco polecam jako lekturę przygotowawczą do zabiegu liposukcji nóg przy lipoedemie.

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ebook – „Kompresja medyczna jako jeden z elementów przygotowania do zabiegu””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *